Půjčky do 5000 Kč jsou spíše krátkodobé půjčky před výplatou, poskytují je hlavně nebankovní společnosti a firmy. Půjčky do 5000 Kč se poskytují i v podobě SMS Finských půjček. V článku se dozvíte více informací.

Přilepšení před výplatou

Půjčky do 5000 Kč se používají jako půjčky před výplatou. Hodně lidí totiž většinu svých peňez utratí hned po výplatním termínu a před další výplatou již nezbávají téměř žádné peníze. A doslova nemají co jíst. Mohou to vyřešit klasicky kreditní kartou nebo si mohou vzít půjčky do 5 000 Kč před výplatou.

SMS půjčky do 5000 Kč

Půjčky do 5000 Kč přes SMS je v poslední době hodně oblíbená. Stačí zaslat SMS a můžete získat půjčku. V dnešní době se ale často místo zasílání SMS vyplní jednoduchý formulář na internetu. (Formulář najdete níže). SMS půjčky jsou poskytovány až do výše 10 000 Kč. Noví žadatelé však mohou žádat maximálně o 500 Kč nebo 1 000 Kč. A poprvé vám peníze budou zaslány pomocí poštovní poukázky, aby se prověřila vaší totožnost.

Žádost o SMS Finské půjčky:

Jiné půjčky do 5000 Kč

Existují samozřejmě i jiné než SMS půjčky do 5 000 Kč. Můžete využít také klasické bankovní půjčky. Je třeba však mít dostatečný příjem a nemít záznam v registru dlužníků. Kdo neuspěje u bank může vyzkoušet i nebankovní společnosti, které často neprověřují výši příjmů ani nanahlíží do registru dlužníků. U nebankovních společností však musíte počítat s vyšším ročním úrokem než u klasických bank.