Rychlé půjčky do hodiny by měli být takové půjčky, kde peníze máte již do jedné hodiny v ruce. U článku vám nastíníme jednotlivé možnosti jak můžete získat rychlou půjčku do jedné hodiny.

Existují rychlé půjčky do hodiny ?

Ano, rychlé půjčky do hodiny opravdu existují, ale musíte použít trochu fantazie. Rychlé půjčky do hodiny se neposkytují stejně jako například půjčky do 24 hodin. Tady je třeba využívat jiných možností, které vám postupně představíme níže. Myslím, že že nástroje budete znát a možná je i denně používáte.

Kreditní karta jako rychlé půjčky do hodiny

Kreditní karta vám poslouží úplně stejně jako rychlé půjčky do hodiny. Takovou možnost však mají jen ti, kteří kreditku již používají. Ti kteří kreditku nemají si jí budou muset nejprve vyřídit.

Kreditní karta funguje tak, že dostatanete kreditku a sjednáte si určitý limit, kam můžete jít do mínusu. Obvyklý limit je ve výši 50 000 Kč. Kreditní karta má také výhodu, že má bezúročné období, často i 50 dnů. Pokud peníze splatíte v tomto období, tak jste si půjčily vlastně zadarmo. Úroky z půjčky by jste začali platit až ve chvíli kdy by vám skončilo bezúročné období. Je tedy třeba kreditní kartu používat tak, aby jsme peníze vždy splatily v bezúročném období. Protože po skončení tohoto období začínají naskokovat docela vysoké úroky.

Kontokorent poslouží téměř stejně

Kontokorent je v něčem podobný jako kreditní karta. Ale kontokorent zřízen k vašemu běžnému účtu, takže jdete do mínusu na svém účtu. U kontokorentu je limit průměrně ve výši 30 000 Kč. Bezúročné oddobí bývá u kontokorentu jen někdy. Proto je v dnešní době asi více používaná kreditní karta, kterou jsme uvedly výše.